BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 15763244
*
nr 1576 3244
Bordslampor
Ett par, keramik. Höjd: 75 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 november 2023
kl 19:17:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/11 20:17:41
1
100 kr
5/11 19:45:25
2
150 kr
6/11 17:00:28
3
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:14
-
3045 Bordslampa
Belid. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:32
-
3083 Bordslampa
Bergboms. Mässing. Höjd: 65 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:37
-
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:17
-
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:06
-
3048 Bordslampa
Krome. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09
*
Bordslampor
nr 1576 3244
Bordslampor
Ett par, keramik. Höjd: 75 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 november 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/11 20:17:41 | 1 | 100 kr |
5/11 19:45:25 | 2 | 150 kr |
6/11 17:00:28 | 3 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:14 -
3045 Bordslampa
Belid. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:32 -
3083 Bordslampa
Bergboms. Mässing. Höjd: 65 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:37
-
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:17 -
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:06 -
3048 Bordslampa
Krome. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09